poniedziałek, 2 lipca 2012

Zakończenie roku w przedszkolu

W czwartek odbyło się uroczyste zakończenie roku w przedszkolu. Dzieci przygotowały przedstawienie. Jak przystało na przedszkole teatralne, było przedstawienie teatralne, gdzie akcja toczy się w sklepie ze starymi zabawkami.
Lena pokonała własną nieśmiałość i śpiewała sama na środku sali. Obawiałam się jak to wyjdzie, ale dała sobie radę a ja jestem z niej bardzo dumna. To milowy krok w pokonywaniu nieśmiałości.

Lena mimo nieśmiałości jest dziewczynką, która ma swoje zdanie i nie daje sobą kierować. Natomiast Iwo wprost przeciwnie, jest bardzo wpływowy i niestety naśladuje nie tylko a właściwie naśladuje wyłącznie złe zachowania kolegów.
Ostatnio byłam świadkiem jak Pani "ciocia" tłumaczyła mu, by zawsze kierował się własną głową i tym co wydaje mu się dobre.

Niestety od czwartku jestem z dziećmi w domu. Najpierw myślałam, że Lena się zatruła czymś bo miała gorączkę i wymiotowała. Kiedy wymioty minęły a gorączka nie, poszliśmy do lekarza. Tam pani doktor dopatrzyła się anginy i Lena dostała antybiotyk. Po dwóch dniach brania antybiotyku nie było poprawy, a do chorującej Leny dołączył Iwo. Dziś mamy wizytę w przychodni, u innej pani doktor. Na moje oko to choroba wirusowa, coś ala rota wirus a nie żadna angina.

Kilka zdjęć z zakończenia roku w przedszkolu:

I rozdanie dyplomów:


1 komentarz:

  1. Przedszkolne występy bardzo dobrze wspominam ze swojego dzieciństwa. Teraz nie mogę doczekać się aż zobaczę na takiej małej scenie własne dzieci. A na razie mam jedno, które gra ale w moim brzuszku hehe... ;)

    OdpowiedzUsuń